Děkujeme! Byla to zábava! :-)
Teď přemýšlíme, co s Deskovnou dál... máš nějaký nápad? Napiš nám prosím do chatu nebo na info@deskovna.cz :-)

Cacao: Chocolatl Rozšíření pro hru Cacao

Hodnocení hráčů
Doporučený věk
8+ let
Počet hráčů
2-4
Herní doba
~60 minut
Náročnost
Lehká
Jazyk
Anglicky, Německy

Půjčení hry na den

9 Kč

Strategické Rodinné Ekonomické

Chocolatl přidává 4 nové vzrušující rozšířující moduly do hry Cacao: čokoládu, mapy, zavlažování a domorodé chýše. Vaše sklizené bobule kakaa nyní mohou být zpracovány do čokolády. Nové trhy jsou ochotny si připlatit za toto sladké pokušení. Herní moduly mohou být přidány do základní sady jednotlivě nebo v libovolné kombinaci. Rozšíření je v angličtině.

4 nové moduly
1. Modul Čokoláda obsahuje tři kartičky výrobce čokolády, tři kartičky trhu s čokoládou a dvacet dřevěných kousků čokolády. Čokoládu hráči mohou vyrobit z kakaa u výrobce čokolády a následně ji draze prodat trhu s čokoládou.
2. Modul Chýše zahrnuje dvanáct oboustranných kartiček chýší, které můžete získat během hry. Svému majiteli poskytují speciální schopnosti během hry nebo bonusové body na konci partie.
3. Modul Zavlažování se skládá ze tří speciálních kartiček plantáží, na kterých můžete sklidit hodně kakaových plodů, ale musíte sklizeň zaplatit vodou.
4. Modul Mapy obsahuje hrací desku pro dvě kartičky, které přijdou do hry. Každý hráč obdrží na začátku hry dvě mapové kartičky a smí je použít k výběru kartičky z této desky místo z běžné nabídky.

Rezervovat hruOdesláním rezervace vyjadřuješ souhlas s rezervačními podmínkami.

Počítám...

Počítání...

Vyzvedni si rezervaci na jednom z 200 výdejních míst