Děkujeme! Byla to zábava! :-)
Teď přemýšlíme, co s Deskovnou dál... máš nějaký nápad? Napiš nám prosím do chatu nebo na info@deskovna.cz :-)

Formula D

Hodnocení hráčů
Doporučený věk
8+ let
Počet hráčů
2-10
Herní doba
~60 minut
Náročnost
Střední
Jazyk
Česky, Slovensky

Půjčení hry na den

39 Kč

Strategické Závodní Rodinné Párty Dopravní

V této unikátní deskové hře Formula D se stanete závodníkem formulových aut (F1, CARL, IRL, atd.) Vaším úkolem je vyhrát závod na dvou slavných okruzích Velké ceny

Formula DÉ je unikátní desková hrá, která v sobě spojuje prvky závodní i strategické hry. Díky svému jedinečnému konceptu a hernímu stylu si jí zamilují především kluci všech věkových kategorií... A jen tito hráči využijí všech strategických možností, jaké hra nabízí.

Každý z hráčů se v této hře stává jezdcem jedné nebo více formulí na velkém herním poli – trati jednotlivých okruhů Formule 1. Je jen na něm a jeho schopnostech, jak si poradí se záludnostmi, jež na něj čekají v průběhu závodu. Každý hráč musí řadit potřebné rychlostní stupně, správně zatáčet tak, aby auto co nejrychleji projelo zatáčkou, ale nevyjelo, brzdit, blokovat soupeře a vyhýbat se kolizím.

Aby toho nebylo málo, čeká na zkušené hráče příprava vozu před závodem i během něj v depu, opravy vozů a další zajímavé prvky! To vše při dramatické atmosféře závodu a napětí až do poslední chvíle!

Cíl hry:
FORMULA DÉ je hra o závodění formulových aut (F1, CARL, IRL, atd.). Cílem je vyhrát závod, být prvním, kdo protne cílovou čáru. Závody mohou být jedno-, dvou- či tříkolové. Abyste vyhráli závod, musíte předvídat události na trati a riskovat. Vybrat vhodnou strategii, ale brát v úvahu i štěstí, řídit se kodexem jezdce a pečlivě naladit komponenty svého auta.
Hráči mohou jet za kolik aut chtějí. V prvním závodě je však doporučeno stratovat jen s jedním a až v dalších závodech jet se dvěma či více auty jako tým. Hra je zajímavější, když se v zatáčkách mačká více aut.

Rezervovat hruOdesláním rezervace vyjadřuješ souhlas s rezervačními podmínkami.

Počítám...

Počítání...

Vyzvedni si rezervaci na jednom z 200 výdejních míst