Děkujeme! Byla to zábava! :-)
Teď přemýšlíme, co s Deskovnou dál... máš nějaký nápad? Napiš nám prosím do chatu nebo na info@deskovna.cz :-)

Zeměplocha: Ankh-Morpork

Hodnocení hráčů
Doporučený věk
10+ let
Počet hráčů
2-4
Herní doba
~60 minut
Náročnost
Střední
Jazyk
Česky

Půjčení hry na den

39 Kč

Rodinné Budovatelské Fantasy

Terry Pratchett: Zeměplocha - Ankh Morpork je desková hra na motivy příběhů z fantastického světa Zeměplochy. Má správný poměr náhody i strategie a zachovává si neopakovatelného ducha knižní předlohy.
Vítejte v Ankh-Morporku - nejstarším, největším a nejvíce zapáchajícím městě na Zeměploše stvořené Terrym Prattchetem. Městě, kde vás potíže mohou potkat na každém rohu...

Staňte se jednou ze sedmi osobností, které soupeří o získání moci nad hrdým a protivným městem Ankh-Morpork a splňte tajný úkol pomocí své chytrosti a lsti. Do cesty se vám budou stavět mágové, najatí vrahové, strážní a zloději... ti všichni ovlivní vaši štěstěnu a neustále budou měnit osudy této penězchtivé metropole. Každá návštěva Ankh-Morporku slibuje díky vzhledově pestré úpravě hry a velké herní variabilitě jedinečný zážitek. Graficky hezky zpracovaná, detailní mapa a přes sto ručně kreslených karet zobrazujících oblíbené, ale také neblaze proslulé postavy, místa a spolky toho nejvzpurnějšího města Zeměplochy každého hráče snadno pohltí. Použijte vaše karty k získání služebníků, zadupání soupeřů do země a vytažení peněz z jejich kapes. Dávejte si ale pozor na nevyzpytatelnou magii a hanebné triky spoluhráčů, které ohrožují vaši cestu za ovládnutím města.

Hra Zeměplocha: Ankh-Morpork úspěšně kombinuje osobitý humor bestsellerů Terryho Pratchetta se strategickou hrou a když se přidá přiměřená špetka chaosu, je z toho ďábelsky návykové dobrodružství pro dva až čtyři hráče ve světě Zeměplochy. Tato hra je vhodná pro celou rodinu a ani nemusíte být fanoušky Zeměplochy, nicméně se jimi po odehrání několika her můžete snadno stát.

Rezervovat hruOdesláním rezervace vyjadřuješ souhlas s rezervačními podmínkami.

Počítám...

Počítání...

Vyzvedni si rezervaci na jednom z 200 výdejních míst